Середа, 01 липня 2015 12:38

Соціально-психологічна підтримка населення України

Шановні колеги!

Організатори Україно-Німецького проекту "Соціально-психологічна підтримка населення України" (ротаріанський комітет Німеччина - Україна, ротаріанський дистрикт 1930, RC Konstanz-Майнау, Харків-Сіті і RC Чернівці, International Psychosocial Organisation (IPSO) gGmbH (Німеччина), Науково-практичне товариство неврологів, психіатрів та наркологів України, Харківський національний медичний університет (кафедра психіатрії, наркології та медичної психології), Медико-психологічний центр Буковинського державного медичного університету, Національний медичний університету імені О.О.Богомольця (медико-психологічний факультет, кафедра загальної і медичної психології та педагогіки), Українська асоціація лікарів-психологів)

повідомляють 

про завершення етапу відбору анкет до проекту. З приємністю хочемо зазначити, що проект викликав суттєвий інтерес серед психологічної громади України, а конкурс складає 3,4 на 1 місце. Зараз організатори ретельно перевіряють Ваші анкети та документи, після чого будуть визначені 30 учасників проекту.

Інформуємо, що перший цикл підготовки попередньо відбутеться в м.Харків в останній тиждень вересня поточного року. Навчання, проживання та харчування відібраних фахівців організатори беруть на себе, а проїзд - коштом самих учасників.

Для запобігання непорозумінням та економлячи час організаторів, просимо учасників, що подали анкети, терміново повідомити нас у разі зміни Ваших планів чи появі інших причин неможливості участі у проекті.

З рекомендованими для участі у проекті фахівцями організатори зв"яжуться за вказаними в анкеті телефонами для проведення співбесіди.

Дякуємо Вам за участь!