Середа, 08 липня 2020 19:34

Офіційне вітання

На цьому тижні відбулася надзвичайно важлива подія в медичній освіті, найбільший медичний університет країни, де готують найбільшу кількість медичних психологів – Національний медичний університет імені О.О.Богомольця нарешті отримав ректора та має змогу продовжити свій повноцінний розвиток.

Ми щиро вітаємо шановного професора Юрія Леонідовича Кучіна з призначенням на цю високу та відповідальну посаду. Також вітаємо шановного професора Науменка Олександра Миколайовича з призначенням на посаду першого проректора з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти.

      

Шановні наші вчителі та колеги, нехай ця висока довіра з боку колективу університету та керівництва профільного міністерства надає сил та рішучості на шляху розвитку провідного медичного закладу, а разом з ним і єдиного факультету, який готує надзвичайно важливих фахівців в галузі психічного здоров’я - лікарів-психологів! Впевнені, що ваша державницька позиція, міць характеру та абсолютний патріотизм до рідного університету допомагатимуть на цьому складному та кропіткому шляху виведення ВНЗ на найвищий рівень не лише в Україні, а і в світі. А на медико-психологічному факультеті нарешті будуть виправлені всі порушення та помилки попереднього керівництва НМУ і він повернеться до сталого розвитку та якісного рівня підготовки лікарів-психологів. А наша Асоціація з великим задоволенням відновить продуктивну співпрацю з медико-психологічним факультетом задля спільної мети - процвітання НМУ. Розраховуємо на це вже в найближчому майбутньому.

Бажаємо вам успіхів у всіх починаннях нових професійних надбань, щедрої долі, бадьорості духу та благополуччя! І нехай ніколи в ваших душах не вичерпується доброта, відкритість, порядність, толерантність, прагнення прийти на допомогу всім, хто її потребує.

З повагою,

президент УАЛіП

Богдан Божук

та президія асоціації