Альфа-фест 2014

 

“Альфа-фест 2014. Країна нових людей”– це фестиваль нового покоління, в якому поєднані конференція та лаунж-простір, воркшопи та відпочинок, тренінги та лекції, виставка та нові знайомства. Протягом 4 днів ти щоразу ти обираєш серед 18-22 майстер-класів, що проходять одночасно і знайдеш те, що потрібно саме тобі на будь-яку тему – від маркетингу до науки, від дизайну до релігії, від здоров’я до мистецтва, від психології до лекцій мандрівників про різні культури світу. На тебе чекають незабутні відчуття - ранкова йога та масажі, ходіння по розпеченому вугіллю, фаєр-шоу, пряний східний чай, ласощі різних народів світу, музика, що зачіпає душу та відверте спілкування на теми, які тебе хвилюють.

 

Коли і де: 27-30 червня, конференц-хол “Ірпінь” (біля м. Києва).

 

Альфа-фест. Країна нових людей - це:

·         4 дні, що змінять тебе назавжди.

·         250 тренінгів, майстер-класів, воркшопів, лекцій та практик.

·         150 найкращих тренерів, спікерів, практиків та людей, які поділяться цікавим досвідом та знаннями.

·         Виступи відомих гуртів, театрів та розважальна шоу-програма.

·         Відпочинок на природі за містом, нові знайомства та незабутні відчуття.

 

На «Альфа-фесті» представлені 9 тематичних секторів:

 

Успіх та гроші – неординарні особистості, успішні підприємці та визнані в світі українські фахівці розкажуть про те, що таке успіх в період змін, а досвідчені тренери допоможуть знайти твій особистий шлях до успіху та покращення фінансового стану.

Здоров’я та краса – корисна інформація від лікарів та дієтологів, нетрадиційні підходи до здоров’я та тіла, масажі та практикирелаксу, косметологія та догляд за собою, майстер-класи з тілесно-орієнтованої терапії, йога.

Лекторій – цікаві розповіді про новітнє у науці доступною мовою (гомеопатія, нанотехнології, генна інженерія, квантова фізика, медицина та інше).

Психологія та психотерапія – тренінги, майстер-класи про тебе, близьких, сім’ю, відносини, секс та багато іншого, що тебе хвилює - найкращий простір для пізнання себе та оточуючих.

Креативна платформа –найкраще місце, щоб дізнатися, як відчувати нові можливості, створювати нові течії та використовувати їх для реалізації власних мрій.

Мистецтво та культури світу – простір, де на тебе чекають виступи театрів “Чорний квадрат” та “Déjà vu plus”, тренінги з акторської майстерності, танцювальні майстер-класи, розповіді мандрівників про їхні екзотичні подорожі, кухні різних народів та вечори, що сповнені живою музикою.

Духовність – сектор, що ознайомить тебе з рiзноманiтними напрямками духовного розвитку та самопiзнання у лекціях представників різних релігій: християнство, суфізм, буддизм, іслам, кришнаїзм, іудаїзм.

На межі – місце, що створене для всіх, хто хоче спробувати відчути те, що здавалось неможливим: шаманські та трансперсональні практики, ходіння по розпеченому вугіллю та розбитому склу, східні єдиноборства, тонке енергетичне відчуття,  фаєр-шоу та багато-багато іншого.

Alfa-kids – місто дітей, де вони можуть відпочивати та навчатися, а батьки відвідувати майстер-класи на хвилюючі теми виховання, стосунків, розвитку дитини.

Ти хочеш змін в житті? Цей фестиваль для тебе!

Реєструйся зараз! До 15.06. ціни найнижчі!

Звертаємо увагу: Для членів УАЛіП - діє гнучка система суттєвих знижок!

(за умови сплати членського внеску)

Для отримання членської знижки заповніть реєстраційну форму:

https://docs.google.com/forms/d/1PsmNCzOBrHfpGbJwxBToT7W43m-i1oc7DTpwUFnZ8lQ/viewform?usp=send_form

 

Деталі за телефонами+38 (063) 067-40-28,  +38 (096)383-80-01 та  на сайті alfa-fest.com.ua, а також у соціальних мережах vk.com/alfa.fest2014 та facebook.com/alfa.festival

Читати 1800 разів Останнє редагування Четвер, 12 червня 2014 13:09